Paula & Piotr Lipowy Most

                   Chciałbym przenieść Was w ciepły lipcowy dzień, dokładnie 1 Lipca 2017 bo wtedy właśnie odbył się ślub Pauli i Piotra. Paulę znam od dawna więc nie było dużego dylematu kto zostanie fotografem podczas ich ślubu, Piotra poznałem troszkę później, ale okazał się mega fajnym człowiekiem. Przygotowania do ślubu ruszyły dużo dużo wcześniej, gdyż usadzenie prawie 250 gości w sali mieszczącej 200 osób nie jest łatwą sprawą, ale wszystko się udało – do sali dostawiony został namiot który pełnił rolę parkietu, co było mega fajnym rozwiązaniem. Za wystój sali odpowiadała Natalia Stefaniuk która świetnie wywiązała się ze swojego zadania. No i jeszcze dekoracje Gosi Tulkis która również zaprojektowała wszystkie szczegóły (a wiadomo, co w nich tkwi).

Szczerze mówiąc był to jeden z najdłuższych dni podczas mojej weselnej przygody z aparatem. Byłem bardzo szczęśliwy faktem że to ja mogę go uwiecznić, tym bardziej że dobrze znałem najbliższą rodzinę oraz wielu gości, naturalnym więc było, że po pewnej magicznej godzinie schowałem aparaty w kąt i poszedłem się bawić. Dzień zacząłem dość wcześnie, od zrobienia zdjęć okolicy, spotkania się z najważniejszymi gośćmi oraz z Tomkiem z Moment Studio który zrobił świetny film. W domu, sztab ludzi zaczynając od wszystkich sióstr Pauli kończąc na fryzjerkach z  Mariola Wiśniewolska na czele. Następnie szybki makijaż u Marty Gąski i wróciliśmy do przygotowań.

Sam ślub odbył się w bardzo ładnie przystrojonym kościele (ukłony dla Beata Stankiewicz) w Supraślu który pękał w szawch od gości podziwiających piękną młodą parę. Kilka kilometrów dalej wszyscy spotkali sie w Lipowym Moście gdzie odbyło się wesele. Młodzi wjechali autem od strony jeziorka gdzie czekali już na nich goście z lampką szampana i pozytywną energią, w tle przygrywała muzyka która wybrzmiewała z głośników Akustyczni którzy zrobili jedną z fajniejszych imprez jakie widziałem na weselu. Za słodki stół odpowiadała Karolina Kuzioła i Dominika Bosińska która zachwyciła swoimi wypiekami nie tylko dzieciaki. Impreza trwała do rana, i chyba każdy kto był na tym ślubie zapamięta go na długo.

Zapraszam do oglądania zdjęć